Dimensions Network: StrikeCoin ile kara ortak olun

Hergün yeni bir projenin çıktığı kripto para dünyasında sizlere yepyeni bir projeden bahsetmek istiyorum. Geleceğini çok parlak gördüğüm bu projeden sizlere kısaca bahsetmeye çalışacağım. Daha ayrıntılı bilgi isteyenler websitesini (https://dimensions.network/) ziyaret edebilirler.

Dimensions Network, yeni nesil kriptopara ticaret platformlarını inşa ediyor. Bu sayede standart kripto paraları, vadeli işlem sözleşmelerini ve daha fazlasını destekleyerek bu dünyaya yepyeni bir boyut getirmeye çalışıyor. Bu platforma üye olanlar alacakları Strike Coin ile platform üstündeki gelirlerin önemli bir kısmına ortak olacaklar. Strike Coin (STC) token sahipleri, platformun geliştirilmesinde yer alacak ve üretilen işlem ücretlerinin % 15’ini kendileri alabilecektir.

Teknoloji ve özellikler

Dimensions Network: StrikeCoin ile kara ortak olun
Dimensions Network: StrikeCoin ile kara ortak olun

Dimensions Network üç ayrı gelişme aşaması uygulamak istiyor. Birincisi, kripto türevleri için merkezi bir platform oluşturmak ve gelir elde etmektir. İkinci aşamada, orijinal platformu çoğaltmak için şeffaflık ve güvenlik seviyesini artırmak için merkezi olmayan ağlar kullanmaktır. Son aşamada, şirket gerçek zamanlı işlem para birimi sunmak istiyor.

Merkezi ve merkezi olmayan çözümleri birbirine bağlayan hibrit bir platform biçiminde oluşturulacak olan nihai platform, yürütülen işlemlerin hızı, sınırlı blok zincir kapasitesi ve likidite eksikliği ile ilgili mevcut teknolojik problemlerle mücadele edecektir.

Dimensions Network, bu projeyi finanse etmek için, Strike Para (STC) tokenini oluşturuyor. Öncelikle ödülleri token sahiplerine dağıtmak için kullanılacaktır. Ticaret platformu tarafından kazanılan ticaret ücretlerinin % 15’i yatırımcılar için bir ödül olarak paylaşılacaktır. Geliştiriciler ICO’nun tamamlanmasından 3 hafta sonra, Etherdelta, Liqui, Bittrex ve Binance olmak üzere dört borsada işlem görmeye başlamasını planlamaktadırlar.

Dimensions Network, ödüllendirme sistemi sayesinde STC’nin popülarite kazanması tahmin edilmektedir. Tanıtım belgesinde yapılan hesaplamalara göre, yıllık ödüller, 2020 Haziran’ının sonunda 8.21 ila 10.95 milyon dolar arasında ve önümüzdeki 5 yıl içinde ve 27.72 ila 87.60 milyon dolar arasında olacağı düşünülmektedir. Bununla birlikte, ilk 12 aylık operasyon sonrasında günlük ticaret hacminin 100 milyon doları aşacağını ve platformu kripto değişimlerinin ilk 10’una sokacağını varsaymaktadır.

Rekabet alanının çok yüksek olduğu bu piyasada yeni bir platform çıkartmak akıllarda soru işareti getirebilir. Ancak bu şirket sadece merkezi olmayan ticaret çözümlerine odaklanmaktadır. 2018 yılı sonunda bu plaform tam olarak piyasaya sunulacaktır.

STC sahiplerine kar dağıtımı sağlanacağından, token sahipleri cazip bir komisyon programından yararlanabilecek ve bu da yeni kripto varlığının popülaritesini daha da artıracaktır.

Takım

Stephen Mullens (CEO) — Enerji sektörünün kurumsal yöneticisi. Kurumsal yönetişim, risk yönetimi, araştırma ve uzaktan işlemler konusunda uzman. C, Java Komut Dosyası, Visual Basic, Python, PHP, SQL, HTML

Rin Chwe Me (Operasyonlar Şefi) — Girişimci. Snovits Direktörü

Manu Datta (CTO) — Standard Chartered, Barclays, Morgan Stanley, CLSA ve Lehman Brothers gibi önde gelen uluslararası bankalar için teknoloji uzmanı , proje yöneticisi ve üst düzey geliştirici

ICO bilgileri:

Kategori — Kripto ticareti platformu

ICO Tarihi — 24 Ocak 2018 06:00 (UTC) — 24 Şubat 2018 06:00 (UTC)

Toplam tedarik — 240 milyon STC -% 60 token satışı,% 20 iş ortaklığı ve danışmanları,% 10 kurucular (2 yıl token kilitleme),% 10 çalışanı teşvik etmesi

Maksimum hedef- 150,000 ETH (1 ETH: 800 STC)

Ödeme şekli — ETH

Kuruluş Tarihi — 2017

Platform — Ethereum

Yönetmelik — Çin, Singapur ve ABD sakinlerinin token satışına katılmaları yasaklanmıştır

Web sitesi — https://dimensions.network

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2261537

Whitepaper: https://dimensions.network/static/home/doc/DimensionsNetworkWhitepaper.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/dimensionsnetwork/

Twitter: https://twitter.com/DN_STC

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721


Source link

Similar Posts